Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

strona internetowa

Tworzymy strony internetowe, które rozwijają biznes.

Projektujemy, konfigurujemy, budujemy oraz wdrażamy w pełni funkcjonalne serwisy www.

Dostarczamy:

Strony www

duże, jak i małe serwisy o zasięgu krajowym i międzynarodowym

Landing page

nastawione na promocję oraz sprzedaż Twojej oferty

Teksty do stron

treści o charakterze sprzedażowym, marketingowym, jak i te służące do pozycjonowania

Dbamy o unikalny, a zarazem intuicyjny design

Projektujemy stronę, która jest ładna, przejrzysta, wpisuje się w charakter Twojej marki, a przede wszystkim spełnia cele, dla jakich jest tworzona.

Zapewniamy jej nowoczesny wygląd oraz pełną funkcjonalność, zarówno dla użytkowników komputerów jak i urządzeń mobilnych.

Dajemy Ci komfort ponadczasowego projektu strony, który posłuży Ci przez wiele długich lat.

W efekcie: otrzymujesz serwis mogący pochwalić się świetnym designem, który od razu stanie się wizytówką Twojej firmy.

Zapewniamy pełną użyteczność i przyjazną obsługę

Przykładamy ogromną wagę do tego, jak Twoi użytkownicy odbierają stronę. Właśnie dlatego projektujemy ją tak, aby była w 100 procentach użyteczna, a korzystanie z niej było dla każdego przyjemnością.

Dokładnie planujemy strukturę oraz wszelkie funkcjonalności. Analizujemy ścieżki zachowania oraz zakupowe, aby cały proces eksploracji serwisu był maksymalnie bezproblemowy.

W efekcie: cieszysz się stroną internetową, która jest prosta w obsłudze, swoimi funkcjonalnościami zachęca do korzystania, a użytkownicy z przyjemnością do niej powracają.

Konfigurujemy i optymalizujemy to, co trzeba

Zajmujemy się wszystkimi sprawami technicznymi związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem Twojego serwisu www. Wykupujemy domenę, konfigurujemy hosting, optymalizujemy płynność i szybkość działania strony.

Pamiętamy o responsywności (RWD), aby Twoja strona działała świetnie na wszystkich urządzeniach – zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Nie zapominamy także o analityce – dodajemy odpowiednie kody śledzące, aby dostarczyć Ci jak najwięcej informacji o Twoich odbiorcach.

W efekcie: nie martwisz się żadnymi sprawami technicznymi związanymi z realizacją projektu Twojej strony – nasza obsługa polega na jak najmniejszym angażowaniu klienta.

Dostarczamy i publikujemy skuteczne treści

Opracowujemy, a w dalszym kroku zajmujemy się również dodawaniem wszelkich niezbędnych treści (w tym tekstów, grafik, filmów i innych).

Dbamy zarówno o ich atrakcyjny przekaz, spójność z Twoją marką, jak i zgodność z zasadami pozycjonowania.

W efekcie: Twoja strona zostaje zasilona w content, który w realny sposób wpłynie na jej pozycje, a także przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Wdrażamy tylko niezawodne rozwiązania

Oddajemy Ci pełnowartościowy oraz gotowy serwis internetowy – w pełni skonfigurowany, uzupełniony i zabezpieczony. Wszystko po to, aby od razu mógł zacząć pracować na sukces Twojej firmy.

W efekcie: zyskujesz stronę, z której możesz być dumny i która jest świetną wizytówką Twojego przedsiębiorstwa.

Jak to działa? :

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Projekt

Na tym etapie weryfikujemy Twoje założenia i plany, badamy konkurencję oraz poznajemy najnowsze trendy w Twojej branży.

Następnie, przygotowujemy kompleksowy projekt serwisu www (jego strukturę, planowane zakładki, jak i sam wygląd) tworzony indywidualnie lub na podstawie szablonu.

W rezultacie tych prac otrzymasz od nas projekt Twojej przyszłej witryny, do którego będziesz mógł się odnieść i wyrazić swoją opinię.

2. Wdrożenie

Następnie przystępujemy do prac nad budową Twojej strony www.

W tym miejscu zajmujemy się jej kodowaniem, opracowaniem oraz publikacją treści (przesłanych przez Ciebie lub napisanych przez nas na Twoje zlecenie), jak również konfiguracją całego serwisu.

Dla pewności, przeprowadzamy liczne testy mające na celu znalezienie oraz wyeliminowanie ewentualnych błędów.

Finalnie, uzyskasz w pełni uzupełniony, zabezpieczony serwis, który jest gotowy do wdrożenia.

3. Publikacja

Ostatnim krokiem jest publikacja strony w Internecie tak, aby od teraz każdy Twój odbiorca mógł ją znaleźć i dokładnie zapoznać się z Twoją ofertą 😊!

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Strona internetowa – tworzenie, projektowanie, konfiguracja i wdrażanie stron www
Własna strona www jest obecnie czymś, bez czego praktycznie żaden biznes nie może osiągnąć sukcesu. Z jednej strony – pełni rolę swego rodzaju wizytówki firmy, z drugiej natomiast jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Serwis internetowy pozwala bowiem na zaprezentowanie firmy z każdej strony – jej misji, wartości, zespołu, a przede wszystkim oferty. Na cały projekt gotowej strony internetowej składa się bardzo wiele czynników odpowiadających za jej finalny sukces. Z jednej strony jest to sam design, czyli wygląd. Z drugiej – funkcjonalność, czyli wszystko to, co sprawia, że strona www jest przyjazna użytkownikom i łatwo się z niej korzysta. Tutaj należy wspomnieć o odpowiednim ułożeniu treści oraz dopasowaniu do różnych urządzeń, na których serwis będzie wyświetlany (smartfonów, tabletów, laptopów itp.). W dalszej kolejności są to treści (zarówno grafiki, filmy, zdjęcia, jak i teksty) odpowiadające za przekazywanie konkretnych informacji. A na samym końcu wszelkie sprawy techniczne, związane z konfiguracją oraz poprawnym działaniem strony www.
Strony internetowe mogą powstawać na wiele sposobów, jednak najpopularniejszym i najbardziej sprawdzonym jest opieranie ich na tzw. systemach CMS. Systemy te pozwalają nie tylko na sprawne zbudowanie serwisu www, ale również umożliwiają jego późniejszą edycję. Najpopularniejszymi CMSami z których korzystamy są: WordPress oraz QuickCMS.