Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

Pozycjonowanie lokalne

Zwiększysz widoczność swojej marki w internecie! Skorzystaj z naszej unikalnej, progresywnej oferty pozycjonowania sklepów online!

Zalety naszej oferty:

Pozycjonowanie lokalne, czym jest?

Pozycjonowanie lokalne jest procesem polegającym na zwiększeniu widoczności danej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwaniach, czyli tzw. mapkach. Dzięki skutecznemu działaniu można dotrzeć do potencjalnych klientów z określonej lokalizacji, niezależnie od tego, czy jest to obszar miasta, województwa czy też regionu. W przypadku firm o zasięgu stricte lokalnym, ruch z mapek może odpowiadać nawet za 25% ruchu na stronie!

Jeżeli potrzebujemy skorzystać z jakiejś usługi, jak np. fryzjera, dentysty, mechanika samochodowego czy też może chcemy nabyć piękny okolicznościowy bukiet to nie szukamy ich na drugim końcu miasta, lecz możliwie blisko miejsca swojego zamieszkania. Wynika to głównie z chęci zaoszczędzenia czasu – w wielu miastach dostanie się na drugi koniec lub nawet do sąsiedniej dzielnicy może być dłuższą wyprawą, zajmującą kilka godzin, uwzględniając stanie w korkach w godzinach szczytu komunikacyjnego. Wybierając punkty lokalne, usytuowane możliwie najbliżej nas, oszczędzamy czas jak również nawiązujemy relację w ramach tzw. lokalnej społeczności.

Onsite Seo

Technicznie

W ramach seo technicznego wykonywany jest audyt seo witryny, na podstawie którego wykonywana jest optymalizacja serwisu. Proces optymalizacji zwieńczony jest kolejnym audytem, który pozwala zweryfikować, czy wszystko zostało poprawnie wdrożone. W ramach audytu sprawdza się strukturę strony, treści, elementy nawigacyjne, dopasowanie do urządzeń mobilnych, wszelkie sygnalizowane błędy jak również aspekty związane z użytecznością strony.

Wartościowe Treści

Wartościowe treści umieszczone w witrynie internetowej to nie tylko szansa na budowanie widoczności, lecz również pozyskiwanie wartościowego ruchu. Ruch ten, odpowiednio ukierunkowany merytoryczną treścią prowadzi poprzez poszczególne etapy lejków sprzedażowych do konwersji, polegającej nie tylko na zakupie produktu lub usługi, lecz również uwzględniającej zapis do newslettera czy też sprawdzenie wskazówek związanych z dojazdem do firmy.

Pozyskiwanie wartościowych linków

Proces pozyskiwania linków poprzedzony jest analizą. Określamy, jaki typ linków byłby dla danej strony najbardziej odpowiedni, układamy plan pozyskiwania tych linków, uwzględniając konieczność dywersyfikacji źródeł pozyskiwania i wdrażamy go w życie. Monitorujemy również stan zaindeksowania pozyskanych linków.

Analityka

Same dane dotyczące strony i ruchu na niej się odbywającego są nic nie warte, jeżeli nie wiadomo, co z nich wynika. Pozyskujemy dane analityczne z różnych narzędzi, przetwarzamy je na wielu płaszczyznach, budując w ten sposób obraz odzwierciedlający sytuację strony. Wnioski z analizy pozwalają zidentyfikować wszelkie potencjalne zagrożenia (jak brak wygenerowanych konwersji na stronach o dużym zainteresowaniu), jak również problemy związane z nawiązaniem interakcji pomiędzy stroną a użytkownikiem.

Off-site Seo

Ważne w pozycjonowaniu lokalnym

Opinie klientów

Opinie klientów są niezwykle ważnym elementem ekspozycji firmy. Im więcej opinii, zwłaszcza pozytywnych, tym większy autorytet danej firmy. Większość z nas podświadomie będzie dokonywała wyboru bazując właśnie na reputacji. Kto więc będzie miał większe szanse na pozyskanie klienta – firma z wieloletnią historią i dziesiątkami pozytywnych opinii czy też firma działająca od kilku miesięcy, nie mogąca się pochwalić żadną opinią lub z opiniami nie do końca stawiającymi firmę w pozytywnym świetle? Warto więc poprosić zadowolonych klientów o chociażby krótką recenzję. Dla klienta to poświęcone 5 minut, które dla nas może znaczyć naprawdę wiele.

Pytania i odpowiedzi

Jedną z najmniej docenianych funkcjo jest „pytania i odpowiedzi”. Klienci mogą zadawać pytania, firma zaś na nie odpowiada. Pozwala to na stworzenie swoistego FAQ (najczęściej zadawane pytania), co pozwala ograniczyć liczbę maili i telefonów związanych z zapytaniami o podstawowe sprawy, do których odpowiedzi w owej części mogłyby się znaleźć. Prosząc klientów o dodawanie tego typu pytań i odpowiadając na nie mamy szansę na osiągnięcie lepszych pozycji.

Google Moja Firma

Posiadanie profilu Google Moja Firma w dzisiejszych czasach należy do kategorii „must have”, Profil ten pozwala nam wygenerować sporo ruchu na stronie firmowej, w przypadku firm lokalnych nawet może być to 25% ruchu, pozwala również budować świadomość marki. Nie bez znaczenia jest fakt, iż dobrze prowadzony profil GMF zezwala na przedstawieniu swojej oferty dotyczącej zarówno produktów jak i usług, co pozwala skrócić proces decyzyjności zakupowej, zwiększając sprzedaż. Podstawą profilu są oczywiście dobrze uzupełnione dane, takie jak dane firmy, jej adres, jak również określenie, jaki jest profil działalności firmy.

Zdjęcia i filmy

Statystycznie każda z firm ma umieszczonych na swoim profilu około 10 zdjęć. Takie obiekty jak restauracje, centra konferencyjne, spa czy też hotele (zwłaszcza zagraniczne) potrafią mieć zdjęcia w ilościach liczonych w setkach. Pozwala to na lepsze zobrazowanie oferty, co również jest czynnikiem przemawiającym na korzyść firmy z rozbudowanym profilem. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Google, systematyczne dodawanie materiałów jest czynnikiem, który może wpłynąć na widoczność wizytówki w sieci. Wykorzystywanie własnych materiałów a nie ze stocków będzie elementem pozytywnie przekładającym się na pozycję firmy na mapkach.

Ile kosztuje usługa?

Wszystkie podane ceny, są cenami netto miesięcznie (usługa cykliczna!)

Okres umowy:
wypowiadasz kiedy chcesz!

Dodatkowo korzystamy
ze sztucznej inteligencji!

Masz indywidualne potrzeby?

Jeśli potrzebujesz innego, indywidualnego rozwiązania, zostaw swój numer, oddzwonimy i Ci pomożemy!

Co zawiera nasza usługa?

Ile kosztuje usługa?

Ilość słów kluczowych

W naszej ofercie nie limitujemy słów kluczowych, ich ilość jest właściwie nieskończona!

Jak są dobierane?

Słowa kluczowe dobierane są na podstawie rozmowy z Klientem, który najlepiej wie, jak definiuje się jego oferta. Korzystamy także z podpowiedzi specjalistycznych narzędzi.

Gdzie je dodajemy?

Słowa kluczowe możemy dodać praktycznie wszędzie! Umieszczamy je m.in. w wynikach wyszukiwania, kampaniach Ads, mapach Google.

Dlaczego warto inwestować w SEO?

Plan działań

Zobacz jak będziemy pracować przy usłudze:

Wykonamy kompleksowy audyt (zarówno audyt witryny jak i wizytówki GMF).

Omówimy z Tobą słowa kluczowe oraz modyfikacje, które muszą być wdrożone.

Zoptymalizujemy również prędkość działania strony.

Opracujemy plan linkbuildingowy i wdrożymy go w życie.

Wykonamy audyt słów kluczowych.

Przeprowadzimy optymalizację witryny.

Omówimy z Tobą proces optymalizacji i jej efekty.

Będziemy raportować cyklicznie przeprowadzone działania oraz ich efekty.

Masz dodatkowe pytania?

Śmiało dzwoń, chętnie na wszystkie
odpowiem i doradzę!

+44 7476 052 809

Mariusz – Doradca Klienta

Możesz też zostawić poniżej swój numer telefonu.
Zadzwonię do Ciebie!

Efekty naszej pracy

Zobacz przykłady dotychczasowych działań i referencje zadowolonych Klientów!

Wykres pozycji strony internetowej po naszych działanach (Senuto)

Ruch na stronie interentowej po naszych działaniach:

Referencje

Współpracę z DiSpace.uk rozpoczeliśmy w roku 2009 w ramach działań SEO serwisu www.pizzadomin.pl (...)

To właśnie skuteczna strategia, nowoczesne rozwiązania oraz zastosowane przez DiSpace.uk narzędzia pozwoliły na relatywnie szybkie osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji domen w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. (...) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy.

Referencje

Współpracę z DiSpace.uk rozpoczeliśmy w roku 2009 w ramach działań SEO serwisu www.pizzadomin.pl (...)

To właśnie skuteczna strategia, nowoczesne rozwiązania oraz zastosowane przez DiSpace.uk narzędzia pozwoliły na relatywnie szybkie osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji domen w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. (...) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy.

Dołącz do grona firm, które nam zaufały i zwiększyły swoją sprzedaż m.in.:

Wypełnij formularz
i skorzystaj z naszej
darmowej wyceny.

Jeśli nie masz jeszcze swojej strony internetowej wpisz nazwę firmy, dzięki temu będziemy mogli zaproponować rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.