Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

Plan marketingowy doradztwo

Dostarczamy wiedzę i umiejętności, które wpływają na rozwój biznesu.

Opracowujemy plany i strategie marketingowe, a także służymy wsparciem i doradztwem z zakresu skutecznej promocji.

Nasze działania to:

Strategie

tworzymy skuteczne plany, które pozwalają Ci osiągać zamierzone cele biznesowe

Doradztwo

na bieżąco wspieramy Cię radą oraz pomocą w każdej kwestii związanej z promocją Twojego przedsiębiorstwa

Tworzymy kompleksowe plany marketingowe, które zaprowadzą Twoją firmę na sam szczyt

Wierzymy, że posiadanie ramowego planu marketingowego stanowi fundament każdego przedsiębiorstwa chcącego osiągać sukces w biznesie.

Dlatego właśnie dbamy o to, aby promocja Twojej firmy odbywała się w sposób zintegrowany – wykorzystywała najbardziej adekwatne kanały komunikacji, a przede wszystkich inwestowała w elementy promocji, które realnie przełożą się na wzrost całego biznesu.

Wnikliwie sprawdzamy bieżącą sytuację przedsiębiorstwa pod względem jego promocji. Przeprowadzamy liczne testy oraz badania mające na celu określenie zarówno jego pozycji, jak i przyszłego potencjału.

Określamy też rynek, znajdującą się na nim konkurencję oraz dokładnie charakteryzujemy odbiorców danej marki. Następnie, dobieramy kanały dotarcia do nich, wyznaczamy cele biznesowe, jak i określamy budżety potrzebne do osiągnięcia określonego celu.

W efekcie: otrzymujesz kompleksowe narzędzie, za pomocą którego Twojej firmie uda się osiągnąć wyznaczone cele marketingowe, wizerunkowe, jak i sprzedażowe.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc doradztwem oraz pomocą z zakresu marketingu i promocji

Zapewniamy bieżące konsultacje oraz analizy, których celem jest optymalizowanie prowadzonych przez Ciebie działań reklamowych.

Weryfikujemy Twoje postępy, a także wskazujemy obszary wymagające poprawy. Dostarczamy również usługi związane z opiniowaniem.

W efekcie: w każdej chwili możesz liczyć na merytoryczne oraz praktyczne wsparcie udzielane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dostarczamy aktualną i sprawdzoną wiedzę, z której możesz korzystać na co dzień

Podczas tworzenia planów oraz strategii, a także prowadzenia dla Ciebie działań z zakresu konsultingu marketingowego – zawsze chętnie dzielimy się posiadaną przez nas wiedzą.

Nasi eksperci dostarczają Ci najbardziej wartościowych informacji z obszarów (SEO, SEM, PPC i wiele innych), którymi może być zainteresowana Twoja firma.

W efekcie: poza profesjonalnymi usługami, otrzymujesz od nas dostęp do fachowej wiedzy – nie tej wyczytanej jedynie w książkach, a w 100% sprawdzonej i popartej wieloletnią praktyką.

Jak to działa? :

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Zbadanie potrzeb

Pierwszym krokiem wykonywamy przez nas przed zbudowaniem strategii lub przedstawieniem rekomendacji, jest dokładne przygotowanie się do tego działania.

Dlatego, na początku badamy Twoje potrzeby, aby wiedzieć na co liczysz, a także czego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo.

2. Przygotowanie

W kolejnym etapie, wcześniej pozyskana wiedza służy nam do opracowania szczegółowego planu oraz przygotowania się do wykonania określonych czynności.

3. Wdrożenie

Na końcu realizujemy powierzone nam zadania, Tobie dostarczając sprawdzoną strategię marketingową, jak i oferując profesjonalne usługi konsultingowe.

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Strategie i plany marketingowe, doradztwo i konsulting

Odpowiedni i dobrze opracowany plan marketingowy jest pierwszym krokiem do sukcesu firmy. Jednak, aby jego osiągnięcie było w ogóle możliwe, na przygotowanie strategii promocyjnej trzeba poświęcić wiele czasu, posiadać odpowiednie umiejętności, a także dysponować adekwatnymi zasobami oraz finansami.

Aspektem, który może ułatwić proces przygotowywania wspomnianej strategii, jest z pewnością dobre przygotowanie merytoryczne (np. nabyte podczas wielu szkoleń z zakresu marketingu). To dzięki nim można zyskać nie tylko gruntowną wiedzę na temat zasad i sposobów promocji, ale z powodzeniem można zaktualizować swoje dotychczasowe informacje.

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na jakość, a co za tym idzie – również skuteczność planu marketingowego, jest odpowiednie wsparcie od osób, które dysponują ogromnym doświadczeniem. W tej dziedzinie z pomocą przychodzi doradztwo i konsultacje marketingowe, udzielane przez ekspertów z danej branży. To za ich pomocą można stworzyć strategię, która naprawdę zadziała.