Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

Optymalizacja seo

Działamy, aby Twój serwis pozycjonował się tak, jak trzeba.

Poprawiamy błędy, dodajemy nowe treści i dbamy o linki, dzięki którym zwiększysz ruch na swojej stronie.

Poprawiamy

Treści

Przeprowadzamy ogólny audyt i weryfikujemy je pod kątem zgodności standardów SEO.

Aspekty techniczne

Analizujemy faktyczny stan Twojego serwisu i przedstawiamy propozycję zmian.

Linki onsite i offsite

Analizujemy odnośniki, zostawiamy tylko te najbardziej wartościowe i przedstawiamy propozycję skutecznego linkowania.

Wykonujemy audyt treści Twojej strony www

Sprawdzamy obecny stan zawartości witryny - czy ilość i jakość treści jest wystarczająca, czy są stworzone pod kątem SEO i zawierają konkretne słowa kluczowe dla konkretnych podstron. W audycie przedstawiamy propozycję i najważniejsze informacje dotyczące treści w Twoim serwisie. Określamy potencjał Twojego serwisu, a następnie zajmujemy się wprowadzeniem zalecanych rozwiązań.

W efekcie: Twoja strona jest w pełni zoptymalizowana pod kątem treści, a Ty jedynie musisz chwilę poczekać na pierwsze efekty naszej pracy.

Optymalizujemy jej kod, strukturę i prędkość ładowania

Badamy funkcjonowanie serwisu pod kątem jego poprawności, jak i płynności działania (w tym budowa linków, kody, skrypty i wiele innych).

Eliminujemy wykryte błędy, poprawiamy strukturę, a także upraszczamy cały kod.

W efekcie: Twój serwis zyskuje większą wydajność, uproszczoną strukturę, a przede wszystkim jest bardziej przyjazny wyszukiwarkom, jak i samym użytkownikom.

Weryfikujemy i poprawiamy strategię link buildingu

Dokładnie sprawdzamy jakość linków, które prowadzą do Twojej strony. Oceniamy renomę stron, ich powiązanie tematyczne, a także kontekst umieszczenia odnośników.

Na koniec, zostawiamy tylko te, które realnie (i pozytywnie) wpływają na SEO Twojej strony www. Dodatkowo przedstawiamy propozycję dalszego linkowania na podstawie narzędzi analitycznych, aby można było z łatwością „przeskoczyć” konkurencję 🙂

W efekcie: do Twojego serwisu prowadzą wyłącznie wartościowe linki, pochodzące ze sprawdzonych, merytorycznych portali (bez spamu i tzw. serwisów zapleczowych).

Jak to działa? :

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Audyt

Przed faktyczną optymalizacją SEO, dokładnie sprawdzamy, jakie obszary wymagają poprawy.

Z pomocą przychodzi audyt treści oraz onsite, który pozwala nam na poznanie witryny, jej mocnych stron oraz obszarów, w których jest wyjątkowo słaba.

Więcej z zakresu audytu SEO przeczytaj na tej stronie.

2. Raport

Po dokładnym zapoznaniu się z bolączkami strony www, przechodzimy do jej optymalizacji SEO. Wedle wspólnych ustaleń w jej skład może wchodzić: poprawianie i rozbudowywanie treści, naprawa technicznych uchybień, jak i weryfikacja oraz korekta link buildingu.

3. Wsparcie

Potem czekamy jedynie na efekty naszej pracy 😊, które przy pomocy regularnego pozycjonowania mogą przynieść Ci wiele korzyści.

Dowiedz się więcej o usłudze pozycjonowania.

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Optymalizacja SEO – poprawa błędów, prędkości ładowania oraz treści pod pozycjonowanie

Optymalizacja SEO jest działaniem zmierzającym do sprawnego pozbycia się wszystkich błędów związanych z nieprofesjonalnym pozycjonowaniem danej witryny. Jej celem jest przede wszystkim pozbycie się uchybień, ale także “nakierowanie” serwisu na właściwe tory związane z jego przyszłym SEO. Głównymi obszarami optymalizacji SEO są zatem 3 główne tematy: treść, aspekty techniczne, linki.

Optymalizacja treści polega przede wszystkim na weryfikacji jej poprawności (w tym doborze fraz kluczowych czy usunięciu duplikatów). W dalszej kolejności skupia się na jej rozbudowie o nowe podstrony, nowe słowa kluczowe itp.

Optymalizacja techniczna ma na celu poprawienie błędów, które są bardzo istotne zwłaszcza z perspektywy samych wyszukiwarek (czystość kodu, ograniczona liczba skryptów, poprawność kodowania, czy chociażby prędkość ładowania strony).

Optymalizacja linków (odnośników) ma natomiast za zadanie oczyszczenie serwisu z bezwartościowych odnośników, które mogą zaszkodzić witrynie, a w ich miejsce pozyskanie nowych – naturalnych i o dużym współczynniku jakości.

Dobrze przeprowadzona optymalizacja jest niezbędnym krokiem do sukcesu w pozycjonowaniu strony internetowej. Dzięki wdrożeniu wszystkich zaleceń strona praktycznie od razu może znacznie poprawić swoją widoczność i zacząć przyciągać nowy, wartościowy ruch z wyszukiwarki.