Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

landing page

Tworzymy skuteczne landing page, które generują sprzedaż.

Dostarczamy rozwiązania budowane z myślą o podnoszeniu konwersji.

Pomaga nam w tym:

Kreacja

tworzymy angażujące i atrakcyjne projekty, które zapadają w pamięć i po prostu się podobają 🙂

Treść

opracowujemy przekonujące teksty, które przemawiają do odbiorców i wywołują w nich konkretne reakcje

Optymalizacja

dbamy o to, aby LP działały płynnie i szybko się ładowały

Zapewniamy atrakcyjny design

Tworzymy landing page, których wygląd, jak i sama struktura zachęca do skorzystania z Twojej oferty.

Przeprowadzamy Twoich odbiorców przez cały proces sprzedażowy, od zainteresowania, poprzez zaangażowanie, rozwianie wszystkich wątpliwości, aż na podjęciu decyzji zakupowej kończąc.

W efekcie: zyskujesz landing page w pełni przygotowany do realizowania Twoich celów sprzedażowych - przyjmowania zamówień, generowania leadów, pobrań plików, bądź innych założonych działań.

Tworzymy teksty, które działają na Twoich odbiorców

Planujemy, a następnie opracowujemy treści będące realną odpowiedzią na wymagania Twojej grupy docelowej.

Przygotowujemy przyjazne i w pełni dopasowane teksty, a dodatkowo używamy języka korzyści, aby przekonać odbiorców do skorzystania właśnie z Twojej oferty.

W efekcie: wiesz, że zawartość Twojego landing page’a jest profesjonalna, a przede wszystkim skutecznie wpływa na Twoje wyniki.

Dbamy o responsywność, płynność i szybkość ładowania

Wiemy, jak istotnym czynnikiem są te parametry – zwłaszcza w kampaniach wykorzystujących strony typu landing page.

Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by Twój LP działał bez zarzutu na wszystkich urządzeniach (tabletach, smartfonach, laptopach, jak i komputerach stacjonarnych), a dodatkowo był bardzo szybki.

W efekcie: masz stronę, której efektywne działanie realnie przekłada się na wyniki całej Twojej kampanii.

Jak to działa? :

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Projekt

W tym punkcie wnikliwie sprawdzamy Twoje założenia oraz plany, badamy Twoje otoczenie konkurencyjne, a także weryfikujemy najnowsze trendy prosto z Twojej branży.

W kolejnym kroku, przygotowujemy kompleksowy projekt landing page, w tym jego: strukturę, dostępne sekcje oraz design.

Rezultatem tych prac będzie gotowy projekt Twojego LP, na temat którego będziesz mógł się wypowiedzieć, a także nanieść ewentualne zmiany i poprawki.

2. Wdrożenie

Kolejnym krokiem są prace związane z budową landing page. Tutaj właśnie rozpoczynamy prace koderskie, wdrażamy treści (nadesłane przez Ciebie lub napisane przez nas na Twoje zlecenie), jak i konfigurujemy cały LP, aby był szybki i w pełni funkcjonalny.

Dodatkowo, przeprowadzamy testy, których celem jest wykrycie oraz usunięcie ewentualnych błędów i niedociągnięć.

Na koniec, uzyskasz gotowy, uzupełniony i profesjonalnie zabezpieczony landing page.

3. Publikacja

Ostatnim krokiem jest publikacja strony w Internecie tak, aby od teraz każdy Twój odbiorca mógł ją znaleźć i dokładnie zapoznać się z Twoją ofertą 😊!

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Strona internetowa – tworzenie, projektowanie, konfiguracja i wdrażanie stron www

Landing page, na język polski tłumaczony po prostu jako strona lądowania, jest specyficznym rodzajem serwisu internetowego. Tym, co odróżnia go od innych stron internetowych jest fakt, iż popularnie nazwany LP, składa się zazwyczaj z jednej strony (zakładki), na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje. ONEpage to profesjonalna nazwa konstrukcji tego typu stron.

Landing page jest stroną internetową wykorzystywaną głównie do konkretnych działań promocyjnych, którymi może być sprzedaż produktów bądź usług, generowanie tzw. leadów, jak i wywoływanie innych pożądanych akcji (np. pobrania plików, dokumentów, raportów, e-book’ów itp.). W związku ze swoimi ograniczeniami, LP są bardzo trudne w pozycjonowaniu (zasada jednej strony dość mocno ogranicza rozbudowę contentu). Dlatego głównymi kanałami ich promocji są płatne media typu Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn, Youtube oraz wiele innych. Landing page sprawdzają się również jako część działań związanych z e-mail marketingiem, wykorzystaniu SMSów, a nawet coraz bardziej popularnych powiadomień typu web push.

Cechą szczególną landing page’y jest również specyfika ich działania. Ze względu na to, że wykorzystuje się je zazwyczaj w kampaniach płatnych – muszą być one doskonale zoptymalizowane zarówno pod kątem urządzeń mobilnych, ale także muszą działać wyjątkowo szybko.

Ze względu na swój charakter, strony typu landing page często buduje się bez wsparcia systemów CMS. Powstają one zazwyczaj wyłącznie przy użyciu czystego kodu HTML oraz CSS (czasami także PHP oraz JavaScript). Jednak nie jest to regułą, bowiem wiele firm dla swojej wygodny, stawia na wykorzystywanie chociażby WordPressa, który umożliwia im szybką edycją każdego landing page’a.