Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

identyfikacja firmowa

Tworzymy identyfikacje firmowe, które skutecznie budują marki naszych klientów.

Projektujemy pełne identyfikacje wizualne, uwzględniające wszelkie działania promocyjne.

Nasze identyfikacje cechuje:

Kreatywność

Wszechstronność

Czytelność

wyrażona w unikalnym designie, który jest atrakcyjny, a zarazem łatwy do zapamiętania przez odbiorców

Wszechstronność

bowiem uwzględniają one wszystkie aktywności reklamowe odbywające się zarówno w sferze online, jak i offline

Rodzaj pakietu

Cena

Ilość propozycji wstępnych

Ilość poprawek w cenie

Ulotka reklamowa
550-700 zł *
1 (jedna)
Dodatkowa propozycja: + 250zł
2 (dwa cykle)
Dodatkowy cykl: + 150zł
Wizytówka Teczka firmowa Vo
450 zł
2 (dwie)
Dodatkowa propozycja: + 200zł

2 (dwa cykle)
Dodatkowy cykl: + 150zł

Baner zewnętrzny
950 zł

1 (jedna)
Dodatkowa propozycja: + 250zł

2 (dwa cykle)
Dodatkowy cykl: + 150zł

Plakat Baner potykacz
600-800 zł *

1 (jedna)
Dodatkowa propozycja: + 250zł

2 (dwa cykle)
Dodatkowy cykl: + 150zł

Ścianka konferencyjna
500 zł

1 (jedna)
Dodatkowa propozycja: + 250zł

2 (dwa cykle)
Dodatkowy cykl: + 150zł

* Wycena zależna od oceny nakładu pracy przez grafika

Dostarczamy identyfikację, która jest estetyczna i atrakcyjna wizualnie

Dbamy zarówno o jej design, czytelność, estetykę, jak i odpowiedni przekaz. W związku z tym, zapewniamy Ci pełną identyfikację wizualną, która jest spójna z wartościami Twojej firmy i w bardzo prosty sposób daje się zakomunikować.

W efekcie: cieszysz się odświeżonym designem pracującym na zasięgi, rozpoznawalność, a przede wszystkim finansowy sukces Twojej marki.

Dbamy o każdy kanał komunikacji wykorzystywany przez Twoją markę

Przy projektowaniu pełnej identyfikacji Twojej firmy, bierzemy pod uwagę kanały i narzędzia, za pomocą których się komunikujesz.

W oparciu o te informacje, przygotowujemy projekty stron internetowych, banerów, plakatów, ulotek, kreacji na potrzeby płatnych form reklamy (Google i Facebook Ads), mailingów oraz wielu innych. Czyli wszystko to, z czego będzie korzystała Twoja firma, aby konsekwentnie realizować nową strategię komunikacji.

W efekcie: otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały odpowiadające za budowanie wizerunku Twojej firmy - zarówno pośród partnerów biznesowych, jak i klientów ostatecznych.

Odpowiadamy za konsekwentną i spójną komunikację Twojej marki

Poza świetnymi projektami oraz materiałami dopasowanymi do konkretnych kanałów, otrzymujesz od nas profesjonalny brandbook.

W tzw. księdze marki znajdują się wszystkie informacje na temat sposobu użycia przygotowanych materiałów. Brandbook zawiera również listę rzeczy, których musisz całkowicie unikać.

W efekcie: pozyskujesz nie tylko świetnie opracowane materiały, ale również dowiadujesz się, w jaki sposób możesz z nich korzystać, aby w 100% spełniały swoje zadania.

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Audyt

Przed rozpoczęciem projektu, dokładnie analizujemy Twoje potrzeby, charakter Twojej firmy oraz bieżące trendy w obszarze działania Twojego przedsiębiorstwa.

W wyniku tych obserwacji, przygotowujemy całą koncepcję kreatywną, która następnie jest wykorzystywana do zbudowania pełnej identyfikacji wizualnej.

2. Przygotowanie

W następnym etapie wykorzystujemy zebrane dane i na ich podstawie opracowujemy kompleksową identyfikację wizualną firmy.

Efektem tych prac jest powstanie wszelkich materiałów, uwzględniających kanały komunikacyjne wykorzystywane przez Twoją firmę.

3. Wdrożenie

Na końcu wspieramy Cię we wdrożeniu opracowanego przez nas brandbooka. Pomagamy, doradzamy i konsultujemy, aby cały proces odbył się płynnie i jak najszybciej pozwolił Ci na sprawną komunikację z Twoimi odbiorcami.

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Identyfikacja wizualna firmy – księga marki (brandbook)

Pełna identyfikacja firmowa jest ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa, którego celem jest rozwój, ekspansja, zdobywanie zainteresowania i zaangażowania odbiorców, a także nowych rynków, czy po prostu generowanie coraz większej sprzedaży.

Za tę część działalności promocyjnej odpowiada tzw. brandbook, czyli po prostu księga znaku lub księga marki. To w niej znajdują się wszystkie zasady związane z promocją oraz identyfikacją wizualną danej firmy. Na jej stronach prezentowany jest nie tylko logotyp wraz z możliwymi sposobami jego użycia. Księga znaków porusza także szereg innych wartościowych zagadnień związanych z komunikacją wybranej marki. Są to między innymi: gotowe szablony materiałów reklamowych (przygotowanych zarówno z myślą o cyfrowych, jak i fizycznych nośnikach przekazu). Ponadto, brandbook oferuje również szereg wskazówek oraz informacji, w jaki sposób nie wolno postępować z logotypem oraz innymi charakterystycznymi dla danej firmy elementami (czcionkami, ikonami, brand hero itp.). Pokazuje zarówno dopuszczalne formy prezentacji wizualnej, jak i wskazuje te, których nie należy stosować i całkowicie się wystrzegać.