Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

filmy reklamowe

Tworzymy niezapomniane filmy reklamowe, które odpowiadają za realizację Twoich celów biznesowych.

Obmyślamy koncepcje, przygotowujemy scenariusze, realizujemy nagrania, a potem wszystko montujemy w całość.

Realizujemy filmy:

Sprzedażowe

odpowiadające za wzrost Twoich przychodów z tytułu sprzedaży zarówno produktów, jak i usług

Edukacyjne

których celem jest przekazanie odpowiedniej wiedzy, a także zbudowanie zaangażowania i lojalności pośród Twoich odbiorców

Promocyjne

czyli takie, które po prostu mają budować Twoją markę - zwiększać jej świadomość oraz generowane zasięgi

Tworzymy koncepcje, które jasno odpowiadają na zapotrzebowanie Twojej firmy

Krok po kroku, szczegółowo planujemy realizacje każdego video. Opracowujemy scenariusz, przygotowujemy miejsce nagrań, zatrudniamy aktorów, a jeżeli jest to film animowany – angażujemy najlepszych grafików oraz sprawdzonych lektorów.

Wszystko po to, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju film reklamowy, który będzie odpowiadał za realizowanie Twoich celów biznesowych.

W efekcie: zyskujesz pewność, że Twój film promocyjny jest profesjonalnie przygotowany pod każdym względem.

Odpowiadamy za całość realizacji nagrywanych lub tworzonych filmów

Sprawujemy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym Twojego filmu reklamowego. Kontrolujemy jego zgodność z założeniami, jakość obrazu oraz dźwięku, a także upewniamy się, że całość przebiega i wygląda dokładnie tak, jak zostało to zaplanowane.

W efekcie: cieszysz się filmem reklamowym, który jest profesjonalny, atrakcyjny, a przede wszystkim przystępny dla Twoich odbiorców.

Odpowiadamy za publikację i dotarcie do jak największej liczby odbiorców

Wybieramy najlepsze kanały, pozwalające trafić do określonej grupy docelowej. Planujemy budżety niezbędne do promocji video, a następnie zajmujemy się pełną koordynacją i optymalizacją wszystkich tych działań.

W efekcie: zwiększasz zasięg, budujesz świadomość swojej marki, docierasz do swoich docelowych odbiorców, a przede wszystkim notujesz coraz wyższe zyski płynące ze sprzedaży.

Jak to działa?

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Analiza

Przed przystąpieniem do realizacji prac związanych z produkcją filmów reklamowych, przeprowadzamy wnikliwe analizy i badania dotyczące Twojej firmy, Twoich odbiorców, konkurencji, trendów oraz ogólnej sytuacji na rynku.

To one pozwalają nam na wypracowanie skutecznej koncepcji kreatywnej, którą następnie przekuwamy na faktyczne działania.

2. Przygotowanie

Następnie, przygotowujemy wszystko, co niezbędne do nagrania oraz wyprodukowania promocyjnego video i przystępujemy do realizacji.

Rezultatem tych działań jest w pełni profesjonalny film reklamowy, będący jednocześnie wizytówką Twojej firmy, jak i skutecznym narzędziem promocyjnym.

3. Publikacja

Ostatnim krokiem jest zadbanie o to, aby raz wyprodukowany film, pracował dla Ciebie przez długi czas i konsekwentnie promował Twoją markę.

Dbamy o to poprzez planowanie mediów oraz jego odpowiednia dystrybucję.

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Filmy reklamowe – video marketing i nagrania promocyjne

Filmy reklamowe są nieodzowną częścią szeroko pojętych działań video marketingowych, których znaczenie we współczesnej promocji rośnie z roku na rok.

Zaletą tego rodzaju formy reklamy jest jej prostota przekazu oraz szybkość, z jaką materiały video są konsumowane przez ich odbiorców. Na korzyść video marketingu działa także fakt, że (poza samymi działaniami związanymi z produkcją filmów reklamowych) jest on jednym z najtańszych kanałów komunikacji. Za tą zaletą tą stoi naturalnie portal YouTube, który pozwala na dotarcie do dziesiątek, a nawet setek tysięcy odbiorców, przeznaczając na ten cel relatywnie niewielkie środki finansowe. Poza wspomnianą platformą video, filmy promocyjne są również skutecznym narzędziem reklamy, które można stosować chociażby w mediach społecznościowych. Tutaj z pomocą przychodzi chociażby Snapchat, którego cała działalność opiera się właśnie na krótki formach video. Jednak filmy reklamowe znajdują swoich odbiorców również w innych bardzo popularnych serwisach social mediowych. A są nimi Facebook, Instagram oraz LinkedIn.

Filmy promocyjne pozwalają na szybkie oraz skuteczne przekazywanie informacji, których celem może być zarówno edukacja, zaciekawienie i budowanie zaangażowania, jak i po prostu sprzedaż. Video marketing jest często wykorzystywany także do dostarczania rozrywki, którą to naturalnie odbiorcy oglądają i konsumują najchętniej.