Search
Close this search box.

Darmowa wycena

Search
Close this search box.

Darmowa wycena

18 lat na rynku !

Copywriting marketingowy

Tworzymy chwytliwe teksty, które zdobywają uwagę Twoich odbiorców.

Przygotowujemy treści mające na celu realizacje Twoich celów biznesowych – budowanie marki, widoczności, zasięgów i sprzedaży.

Dostarczamy:

Naming

nazwy dla produktów, usług, kolekcji, programów, a nawet całych firm

Hasła i slogany

zwroty podkreślające wydźwięk marki

Strategie

kompleksowe plany komunikacji uwzględniające różne kanały integracji z odbiorcami

Przygotowujemy teksty, które realizują Twoje cele biznesowe

Wiemy, że nie tylko ładna strona www, wyszukana grafika, ani tym bardziej nie kreatywny film video decyduje o pełnym sukcesie Twoich działań.

To właśnie profesjonalne teksty pełnią kluczową rolę w promocji Twojej marki – zarówno, jeśli chodzi o komunikację, budowanie wizerunku i świadomości, pozycjonowanie, jak i samą sprzedaż.

Właśnie dlatego dostarczamy Ci treści, które faktycznie odpowiadają na potrzeby Twojego biznesu i realizują cele, na których najbardziej Ci zależy.

W efekcie: wiesz, że Twoje teksty są nie tylko profesjonalne, ale przede wszystkim robią wyniki.

Tworzymy teksty dopasowane do odpowiednich nośników

Opracowując nasze treści, bierzemy pod uwagę kanały oraz formy, w jakich będą one przedstawiane przyszłym odbiorcom. Planujemy je tak, aby w 100% pasowały do danego sposobu komunikacji i aby ich wydźwięk był jak najbardziej naturalny.

Przygotowujemy teksty marketingowe na potrzeby serwisów internetowych, stron typu landing page, a także całych sklepów internetowych. Dostarczamy również treści dla blogów, maili i newsletterów, reklam płatnych (Google Ads i Facebook Ads), a także alternatywnych form promocji (np. notyfikacji i powiadomień web push).

W efekcie: otrzymujesz w pełni profesjonalne teksty, które pasują do Twojego biznesu oraz kanałów, które wykorzystujesz do jego promocji.

Opracowujemy treści kreatywne

Zajmujemy się opracowywaniem nieszablonowych koncepcji związanych z nazwami dla produktów, usług, firm, jak i wielu innych. Tworzymy także unikalne hasła oraz slogany reklamowe mające na celu umocnienie wizerunku Twojej firmy.

W efekcie: cieszysz się w 100 procentach unikalnymi treściami, które identyfikują Twoją firmę i pomagają być lepiej zapamiętaną przez Twoich odbiorców.

Bierzemy odpowiedzialność za całość komunikacji Twojej marki

Dbamy o każdą treść, którą Twoja firma kieruje do potencjalnych odbiorców. Nadajemy jej odpowiedni ton, pilnujemy spójności oraz konsekwencji, a także zapewniamy pełną klarowność i zrozumienie.

Jednocześnie, dopasowujemy rodzaj tworzonych treści do odpowiednich nośników, za pomocą których dotrą one do Twoich odbiorców.

W efekcie: komunikujesz się ze swoimi odbiorcami zrozumiałym dla nich językiem, który jednoznacznie identyfikują właśnie z Twoją firmą.

Jak to działa? :

Każda współpraca z naszymi klientami podzielona jest na 3 główne kroki:

1. Koncepcja

W tym miejscu wnikliwie badamy Twoją firmę, sprawdzamy sposoby komunikacji, a także analizujemy Twoje otoczenie konkurencyjne.

Następnie, wypracowujemy koncepcje kreatywne, które pozwalają w dalszym kroku na tworzenie skutecznych tekstów.

Wynikiem tych działań będzie dla Ciebie spójna strategia komunikacji, którą będziesz mógł zastosować w różnych kanałach.

2. Praca

Wypracowane koncepcje przelewamy na papier, tworząc profesjonalne teksty do wybranych narzędzi oraz kanałów Twojej komunikacji z klientami.

W rezultacie, otrzymasz od nas pełen pakiet treści wraz z rekomendacjami dotyczącymi sposobów oraz miejsc ich użycia.

3. Egzekucja

Następnie dbamy o to, aby każdy tekst, za pomocą którego komunikujesz się z odbiorcami, był zgodny z opracowaną strategią.

Pilnujemy spójności oraz konsekwencji, dzięki którym Twoja marka rośnie w siłę 😊!

Zamów audyt SEO dla Twojej firmy, dzięki któremu

poprawisz błędy i zyskasz profesjonalną strategię pozycjonowania.

Czeka na Ciebie:

Kompleksowy i przystępny dokument

zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat SEO Twojej strony www.

Pakiet sprawdzonych wskazówek

dzięki którym poprawisz bieżące błędy, a także zadbasz o profesjonalne pozycjonowanie swojej witryny.

Wsparcie dedykowanego doradcy

który odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości.

Copywriting marketingowy – teksty kreatywne, teksty SEO oraz inne treści

Copywriting jest prawdziwą sztuką tworzenia treści, których celem jest wywoływanie konkretnych reakcji pośród odbiorców. Zawodowym tworzeniem treści zajmuje się profesjonalny copywriter, a zawód, który on wykonuje można podzielić na kilka podstawowych kategorii.

  • Copywriting kreatywny jest działką skupioną wokół wymyślania oraz opracowywania koncepcji związanych z kampaniami reklamowymi, strategiami promocji i reklamy, jak i chociażby obmyślaniem nazw, haseł czy tzw. claimów.

  • SEO copywriting z kolei polega na pisaniu tekstów przyjaznym wyszukiwarkom internetowym. Ten rodzaj pisania skupia się wokół tzw. SEO copywriterów, którzy dbają zarówno o jakość dostarczanych treści, jak i o to, aby zawierały one odpowiednie natężenie fraz kluczowych.

  • Copywriting sprzedażowy to, jak sama nazwa wskazuje – działania nakierowane na osiąganie konkretnych wyników sprzedażowych. Cechuje się on używaniem tzw. języka korzyści, a czasami także lekkiej nutki perswazji.Rodzaje copywritingu można wymieniać praktycznie w nieskończoność, jednak pomimo wielu odmian tej profesji, wszystkie łączy jeden cel. Jest to osiąganie konkretnych wyników, którymi mogą być zasięgi, widoczność, kliknięcia, a przede wszystkim generowanie sprzedaży.